1426548398_facebook_circle-48
logo new generation for web

Сучасна освіта на бібліних засадах

img_8780
img_1424

Філософія Освіти

Біблійний світогляд

В нашій школі ми віримо, що вся істина створена Богом. Через викладання матеріала з біблійної точки зору та щоденну взаємодію, що базується на християнських цінностях, ми бажаємо допомогти учням зрозуміти світ, яким його створив Бог, та побачити в ньому своє місце. З цією метою, всі вчителі та інші співробітники школи — християни, що зростають у своїх відносинах з Ісусом Христом, постійно розвивають та застосовують біблійний світогляд.

Якість, а не кількість

В нашій школі ми віримо, що якість інформації, що викладається, є важливішою за її кількість. Замість того, щоб намагатися запам'ятовувати багато фактів, ми намагаємось викладати матеріал таким чином, щоб стимулювати критичне мислення, пошук знань, які, таким чином, залишаються надовго.

Відповідальність батьків

Ми віримо, що в прешу чергу та головним чином Бог поклав відповідальність на виховання та освіту дітей на їх батьків.

 

Вибираючи відправити своїх дітей до школи «New Generation», батьки також вибирають передати частину цієї відповідальності вчителям та співробітникам школи. Ми запрошуємо батьків приєднуватись до нашої школи, якщо вони готові вступати з нами у партнерські відносини заради досягнення наших освітніх цілей.

Сучасні методи навчання

Сучасні дослідження у сфері освіти показали, що різні учні вчаться та розвиваються по-різному і що ефективне навчання у класі повинно включати різні методи викладання. В нашій школі ми прагнемо використовувати актуальні ідеї та враховувати потреби кожної дитини, щоб допомогати їм розвиватися та бути успішними у навчанні.