1426548398_facebook_circle-48
logo new generation for web
img_20160914_115044

Сучасна освіта на бібліних засадах

13391426_10204341444814862_2362705145561637957_o
img_1802

Відмінності

Християнська 

«New Generation» — це в першу чергу та головним чином християнська школа. Всі аспекти шкільної програми та атмосфера базуються на біблійному світогляді.

  • Всі предмети викладаються з біблійної точки зору, а не зі світської, що поширена у загальноосвітніх школах. Це дозволяє учням бачити світ та вивчати його таким, яким його створив Бог і яким Він його бачить.
  • Співробітники та вчителі прагнуть відноситися до учнів та їх родин згідно біблійних принципів, створюючи безпечну та приємну атмосферу, де діти матимуть змогу вчитися із задоволенням.
  • Вчителі працюють не тільки над тим, щоб давати знання, а також готують учнів застосовувати свої знання та здібності, щоб служити Богу своїм життям.

Нетрадиційна

Більшість дітей в УкраЇні відвідують загальноосвітні школи, але багато сімей починають шукати альтернативні варіанти. Ми існуємо, щоб підтримувати такі родини, які обрали для себе дистанційні форми навчання. Наші учні отримують підтримку як англійською, так і українською мовами, що допомагає їм успішно проходити обрані програми. 

Двомовна програма

Учні мають змогу одночасно завершити як українську, так і американську шкільні програми, що підготовить їх до успішного життя у сучасному світі.

 

  • Учні вивчають англійську не як другу мову, замість цього, вони вивчають її впродовж проходження американської програми в англомовному середовищі.
  • За декілька років учні повинні розуміти, розмовляти, читати та писати англійською на рівні носія мови.
  • Учні, які зможуть виконувати вимоги обох програм у старшій школі, мають можливість отримати як український, так і американський дипломи. 

Невеликі класи

Кількість дітей в класі обмежена 12. Це дозволяє вчителям приділяти більше індивідуальної уваги потребам кожної дитини у двомовній програмі.

Незалежність

Наша школа не повязана ні з однією конкретною церквою або деномінацією. Ми відкриті до всіх, хто готовий розділити з нами наші цілі та цінності.